Inne funkcjonalności programu Video Producer

Inne funkcjonalności programu Video Producer

Poniżej znajdziesz dwa filmiki o następnych funkcjach programu Video Producer firmy GVO.

W pierwszym dowiesz się, jak łatwo zmienić treść w szablonie do video maila. Jeżeli wysyłasz takowy do kogoś mówiącego po polsku, jest oczywiste, że i tekst musi być w języku polskim.

Natomiast w drugim dowiesz się, jakie proste jest zamieszczenie nagranego wcześniej video na Twoim blogu. Wszyscy korzystamy z bloga, jako wspaniałego narzędzia do promowania siebie i ewentualnie swoich produktów oraz do budowania listy adresowej. Dużą zachętą będzie więc umieszczone na stronie video, na którym osobiście zaprezentujesz siebie, swoją wiedzę i produkty. Z pewnością może to przyspieszyć budowanie Twojej listy adresowej i ociepli relacje z subskrybentami.

Zapraszam do oglądania i wykorzystania.

Podoba Ci się ten tekst? Powiedz o tym innym na Facebooku i na Google+:

Autor wpisu:

Od kilku lat zajmuję się marketingiem i zdobyłem już trochę doświadczenia w tej dziedzinie. Z chęcią podzielę się z Tobą moją wiedzą, również na temat wykorzystania narzędzi GVO. Nie krępuj się, pytaj. Zapraszam również po inne informacje: Tel: 782 628 899 skype: zygmunt.maciejewski3 http://zygmuntmaciejewski.pl http://dobaku.com http://duchoweszlaki.pl

Zapraszam do współpracy - zadzwoń na skype lub telefon: +48 782 628 899

Odpowiedz na komentarz