Akademia CB7 – Trzymaj w prostocie

Akademia CB7 – Trzymaj w prostocie

Webinar Akademii CB7 z 8 listopda 2012 pod tytułem "Trzymaj w prostocie" Prowadzi Paweł Indyka. Na tym szkoleniu w kilkanaście minut dowiesz się dlaczego wykonywanie prostych czynności da Ci największe efekty.

Przejdziemy poprzez Twoje "Dlaczego", dotkniemy marzeń, powiemy jak planować i ustalać cele, aby je realizować w 100%, zdradzimy kilka fenomenów, a na koniec - cukiereczek - dowiesz się jaka jest potęga dochodu pasywnego jako "wolne środki".


Podoba Ci się ten tekst? Powiedz o tym innym na Facebooku i na Google+:

Autor wpisu:

Ćwierć wieku pracowałem na etacie. Dodatkowo prowadziłem własną działalność w transporcie. Wtedy natrafiłem na możliwość zbudowania dochodu pasywnego poprzez domowy system zarabiania. Po 14. miesiącach, kiedy osiągany dochód był dwa razy większy od dochodu z etatu - "zwolniłem swojego szefa" :) Nie wstaję już na dźwięk budzika. Teraz przy pomocy ekspertów z Grupy Marketingowej CB7 i za pomocą narzędzi GVO poznaję tajniki marketingu internetowego. Łączę to wszystko wspaniale ze sobą, czym zwiększam potencjał dochodu pasywnego. Ucieszę się ze współpracy z Tobą jeśli jesteś osobą, która postanowiła zmienić swoje życie. http://pawelindyka.pl

Zapraszam do współpracy - zadzwoń na skype lub telefon: 531564610

Domowy system zarabiania

Odpowiedz na komentarz