Aktualizacja szablonu premium Minimal

Aktualizacja szablonu premium Minimal

Kilka dni temu pojawiła się aktualizacja szablonu Premium Minimal do wersji 3.6. Jest to płatny motyw Elegant Themes, który każdy partner Grupy Marketingowej CB7 otrzymuje gratis na okres współpracy. Motyw Minimal jest także domyślnie instalowany Klonerem Bloga, automatem, dzięki któremu masz gotowego, skonfigurowanego bloga w 30 sekund.  Z wieloma gotowymi wpisami, autoresponderem FUMP, wtyczką do pozycjonowania, stroną wyciskaczem (squezee page) oraz 6 motywami premium.
Co w nowej wersji motywu Minimal?

Nowa wersja szablonu Minimal pojawiła się 13 marca na stronie producenta Elegant Themes. Wprowadzono wiele zmian poprawiających funkcjonalność i bezpieczeństwo, a także wprowadzono drobne zmiany w ePanelu. To dzięki ePanelowi bez znajomości programowania można zmieniać prawie dowolnie wygląd bloga.

Wykonałem tłumaczenie na język polski motywu oraz ePanelu. Tłumaczenie jest gratis dla Grupy Marketingowej CB7.

Nie ma możliwości aktualizacji automatycznej motywu, trzeba to zrobić ręcznie. Po uprzednim skasowaniu starej wersji. Aby nie było wątpliwości przygotowałem dokładną instrukcję, krok po kroku w formie pliku pdf.

Pobierz teraz instrukcję i na swoim blogu zaktualizuj motyw Minimal do najnowszej wersji.

Instrukcja aktualizacji

Instrukcja jest także dostępna w wersji przygotowanej pod branding, gdzie możesz wpisać Twoje imię i nazwisko oraz adres strony polecającej do CB7 zamiast moich danych. Tak obrandowany pdf możesz rozdawać w internecie, a osoby zainteresowane współpracą zarejestrują się w Twojej grupie.

Przeczytaj o brandowaniu

Podoba Ci się ten tekst? Powiedz o tym innym na Facebooku i na Google+:

Autor wpisu:

Ekspert budowania MLM online (marketingu sieciowego przez internet). Założyciel grupy marketingowej CB7 i Akademii CB7 uczącej praktycznego marketingu internetowego. Specjalista marketingu internetowego i programów partnerskich. Webmaster i pozycjoner, który na skrypcie WordPress buduje blogi eksperckie i strony firmowe i umie je wypozycjonować w Google. Praktyk NLP, The Secret, Prawa Przyciągania i rozwoju osobistego.

Zapraszam do współpracy - zadzwoń na skype lub telefon: +48 604 752 771

Praktyczny Marketing Internetowy

2 komentarze

  1. gdzie mogę pobrać szablon minimal? nie ma go w zakładce materiały.
    pzdr
    Jacek

Odpowiedz na komentarz