Moja krótka historia..

Moja krótka  historia..

Moja krótka historia...

Witam Was. Nazywam się Mariusz Merza, bardzo się cieszę, że  poznałem osoby, które są w CB7.

Dziś przedstawię Wam pokrótce moją historię w sieci.

W firmie, z którą obecnie współpracuję, jestem już od jakiegoś czasu. Początkowo moje działania były skierowane na poszukiwanie  współpracowników do tworzenia własnej sieci dystrybucji. Pracowałem tak, jak uczył mnie sponsor - wstawiaj ogłoszenia, odpowiadaj na maile i dzwoń do zainteresowanych. Chcąc nie chcąc, aby zarobić trzeba było się napracować. Z dnia na dzień wstawiałem coraz więcej, więcej i więcej ogłoszeń. Czekałem na efekty, a ich jak nie było, tak nie było.
W końcu moja sytuacja się zmieniła. Poznałem dwie osoby, które powiedziały mi, że w taki sposób biznesu nie zrobię, to stara  szkoła i tak zarobia tylko 1% ludzi na świecie. Ich przykład otworzył mi oczy w momencie, gdy myślałem, że dam sobie spokój z zarabianiem w marketingu. Dzięki nim poznałem narzędzia, które pracują 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.
Dziś mogę powiedzieć, że każdy biznes wymaga ruchu. Tak, RUCH musi być u Ciebie, abyś miał komu prezentować swoje produkty. Podstawą biznesu w sieci jest ZŁOTO INTERNETU, czyli lista adresowa. W dwa miesiące pozyskałem 1000 osób na mojej liście adresowej. Biznes rośnie w oczach, a ja nie muszę już nadawać tej masy ogłoszeń i poszukiwać osób do współpracy.
Obecnie, osoby zainteresowane moją działalnością, pytają mnie, jak mogą ze mną podjąć współpracę? Pomagam wszystkim w miarę swoich możliwości.

Dzisiaj mogę także pochwalić się, pierwszym napisanym e-bookiem. Opowiada on o moich początkach w e-biznesie. Co zrobiłem, aby znaleźć się w miejscu, w którym właśnie jestem.  E-mlm-entarz  jest poradnikiem dla każdego, kto stawia swoje pierwsze kroki w marketingu internetowym.

Buduj więc listę adresową i twórz ruch w swojej witrynie. Ucz się na webinarach, korzystaj z pomocy innych. Życzę wszystkim sukcesów i pozdrawiam.

Mariusz Merza

www.mariuszmerza.pl

 

 

Podoba Ci się ten tekst? Powiedz o tym innym na Facebooku i na Google+:

Autor wpisu:

Witam nazywam się Mariusz Merza , działam w marketingu już trochę czasu i chciałbym aby moja wiedza była pomocna dla Ciebie. Nic nie tracisz a zyskać możesz wiele. Pozdrawiam i zapraszam!

Zapraszam do współpracy - zadzwoń na skype lub telefon: 609650921

Odpowiedz na komentarz