Jak korzystać z pokoju konferencyjnego

Jak korzystać z pokoju konferencyjnego

Teraz, kiedy już jesteś zarejestrowany w Host Then Profit, czas zacząć korzystać ze wszystkich narzędzi, jakie masz do dyspozycji. Jednym z nich jest pokój konferencyjny. Co prawda możesz zaprosić tylko 5 osób, ale myślę, że na początek to w zupełności wystarczy.

Możesz wykorzystać go do propagowania GVO i naszego Programu Partnerskiego; możesz prowadzić prezentacje, takie jak Marek, w terminach i godzinach dostępnych dla Twoich gości; możesz prowadzić szkolenia na dowolnie wybrany temat; możesz wreszcie, będąc poza domem, pomagać np. dziecku w odrabianiu lekcji. Możliwości zastosowania jest bardzo wiele i wszystko zależy od Twojej pomysłowości i zapotrzebowania. 

Ponieważ jest niemożliwe nagranie filmu z dwu komputerów, poniżej znajdziesz zrzuty ekranu, które zobaczysz stosując ankietę. W pokoju co prawda był tylko jeden uczestnik, ale wykresy będą podobne przy większej ilości. Mam nadzieję, że zrozumiałeś o co w tym chodzi. Reszta funkcjonalności pokoju jest dokładnie pokazana na filmie.

Tak wygląda ankieta w oknie uczestnika. Należy wówczas zaznaczyć swoją odpowiedź i kliknąć "Głosuj!"

A tak widzi to moderator, kiedy kliknie "Stop głosowania."

A teraz zapraszam już do oglądania filmu o możliwościach pokoju konferencyjnego.

Podoba Ci się ten tekst? Powiedz o tym innym na Facebooku i na Google+:

Autor wpisu:

Od kilku lat zajmuję się marketingiem i zdobyłem już trochę doświadczenia w tej dziedzinie. Z chęcią podzielę się z Tobą moją wiedzą, również na temat wykorzystania narzędzi GVO. Nie krępuj się, pytaj. Zapraszam również po inne informacje: Tel: 782 628 899 skype: zygmunt.maciejewski3 http://zygmuntmaciejewski.pl http://dobaku.com http://duchoweszlaki.pl

Zapraszam do współpracy - zadzwoń na skype lub telefon: +48 782 628 899

1 komentarz

  1. Oglądam ,jak obsługiwać pokój konferencyjny i coraz bardziej mi się to podoba .Szkoda ,że nie zrobiłam tego wcześniej,bo mam wielka ochotę polecać takie pokoje dalej.

Odpowiedz na komentarz