Jak zrobić videomaila korzystając z narzędzia Video Producer

Jak zrobić videomaila korzystając z narzędzia Video Producer

 

Zwykłe e-maile nie robią już wrażenia, coraz mniej respondentów je czyta. Teraz nastała era videomaili, które cieszą się coraz większą popularnością i mają coraz większą skuteczność. Pomagają nawiązać bardziej bezpośredni, jakby osobisty kontakt z odbiorcą. Stąd pewnie też wynika ich większa skuteczność. Firma GVO wychodząc naprzeciw temu zapotrzebowaniu stworzyła świetny program do tworzenia video i video-maili.

 W kilku krokach możemy stworzyć własne video oraz wykorzystując gotowe szablony zrobić profesjonalnego video-maila. Oczywiście szablony, po edycji, możemy modyfikować dowolnie do naszych potrzeb a ustawienia są skorelowane z naszymi wcześniejszymi ustawieniami w autoresponderze. Właściwie cykl produkcji takiego video-maila sprowadza się w zasadzie do zrobienia nagrania video i osadzenia go w gotowym szablonie. A potem już tylko napisanie w e-mailu krótkiego tekstu, wklejenie linku i sprawdzenie, czy dana osoba zarejestrowała się na naszą listę adresową.

Życzę efektywnych video-maili i sporej listy adresowej.

Podoba Ci się ten tekst? Powiedz o tym innym na Facebooku i na Google+:

Autor wpisu:

Od kilku lat zajmuję się marketingiem i zdobyłem już trochę doświadczenia w tej dziedzinie. Z chęcią podzielę się z Tobą moją wiedzą, również na temat wykorzystania narzędzi GVO. Nie krępuj się, pytaj. Zapraszam również po inne informacje: Tel: 782 628 899 skype: zygmunt.maciejewski3 http://zygmuntmaciejewski.pl http://dobaku.com http://duchoweszlaki.pl

Zapraszam do współpracy - zadzwoń na skype lub telefon: +48 782 628 899

Odpowiedz na komentarz