Redaktorzy CB7

Kontakty do Redaktorów Grupy Marketingowej CB7. Aby się dowiedzieć więcej o GM CB7 skontaktuj się z wybranym przez Ciebie redaktorem CB7. Od niego uzyskasz dalsze informacje, pomoc i wsparcie w pierwszych krokach w marketingu internetowym.

Jolanta Fariello
Jolanta Fariello Grupa marketingowa CB7

Od ponad 3 lat zajmuje się budową swojej niezależności finansowej poprzez marketing sieciowy. Różnie z tym bywało na początku i nie obyło się bez popełniania błędów. Najważniejsze jednak aby ciągle się rozwijać i iść do przodu a z każdej nowej sytuacji uczyć się wartościowych rzeczy. Fascynuje mnie idea prosumenta i właśnie w tym kierunku są moje działania. Internet stwarza możliwości rozwoju w wielu kierunkach.  Jeżeli tylko chcemy to mamy szanse na ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i stawanie się ekspertem w danej dziedzinie. Poprzez pomoc innym w realizacji ich celów sami osiągamy swój cel.

Na początku warto zadbać o pakiet podstawowych i niezbędnych narzędzi.   HostThenProfit GVO

Autorka wpisu:   Jolanta Fariello, tel: 727902333

 

Zygmunt Maciejewski
Zygmunt Maciejewski Grupa marketingowa CB7

Mimo, iż jestem już prawie emerytem, cały czas jestem aktywny w poszukiwaniu nowych rozwiązań w życiu. Ciągle również się uczę, szczególnie wszystkiego związanego z komputerem i internetem, nie zapominając również o rozwoju osobistym i wolności finansowej. Pamiętam, że przez rok przymierzałem się do rozpoczęcia przygody z komputerem, który stał w domu już od kilku miesięcy. A teraz radzę sobie już ponoć bardzo dobrze. A więc każdy z nas może się tego nauczyć. W dzisiejszych czasach jest niemożliwe prowadzenie jakiegokolwiek biznesu bez komputera i internetu. Ale do tego są potrzebne odpowiednie narzędzia i wiedza, jak się nimi posługiwać. Wszystko to znajdziesz TU! Jeżeli tylko chcemy to mamy szanse na ciągłe doskonalenie swoich umiejętności i stawanie się ekspertem w danej dziedzinie. Poprzez pomoc innym w realizacji ich celów sami osiągamy swój cel.  A narzędzia?   Pozyskasz je dzięki Host Then Profit GVO

Jeżeli masz z czymś problemy, daj znać, pomogę.

 

Jolanta Kłapkowska
Jolanta Kłapkowska Grupa marketingowa CB7

Nazywam się Jolanta Kłapkowska. Ukończyłam Technikum Handlowe. Obecnie pracuję na etacie, jako kucharz. Maluję obrazy, wyplatam koszyki z papieru. Rok temu zainteresowałam się marketingiem sieciowym. Moja wiedza na ten temat była znikoma.. Krok po kroku uczyłam się obsługi narzędzi internetowych. Dalej pogłębiam wiedzę i zdobywam nowe umiejętności i zachęcam do tego wszystkich. Zainteresowałam się Host Then Profit GVO. Firma oferuje pakiet podstawowych i niezbędnych narzędzi do marketingu internetowego oraz pasywny dochód. Moje motto: Mam szansę skruszyć mury moich blokad. Dzięki temu mogę iść do przodu, a nie stać w miejscu. Pomagaj innym, dziel się z nimi tym, co jesteś w stanie im dać. Pamiętaj, że Ty też możesz kiedyś potrzebować pomocy. Im więcej dajesz, tym więcej otrzymujesz.

 

Marek Nowacki
Marek Nowacki Grupa marketingowa CB7

Biznesami internetowymi zajmuję się od około 1,5 roku, chociaż prywatnie prowadzę swoje spółki w Krakowie. W tym czasie wiele się nauczyłem i dzięki współpracy w zespole i daleko idącej pomocy mojego sponsora Jolanty Fariello oraz nadsponsorów (w tym głównie Marka Rusaka) poznałem wiele sposobów na skuteczne działanie w e-biznesie. Ponadto nauczyłem się jak założyć i prowadzić bloga eksperckiego, a także zgłębiłem tajniki związane z marketingiem internetowym i chociażby takie jak pozycjonowanie stron i bloga. Teraz wiele moich wpisów znajduje się już na pierwszych miejscach w Google. Na chwilę obecną  mogę się już tą wiedzą dzielić i dlatego też pomogę Ci we wszystkim w czym tylko będę w stanie pomóc. Zapraszam do współpracy

Marek Nowacki   tel:+48660758540, skype: marekmagra

Leszek Niedźwiedzki
Leszek Niedźwiedzki Grupa marketingowa CB7

Od kilku lat jestem zafascynowany możliwościami wykorzystania komputera i internetu do marketingu. Nie muszę nikogo przekonywać, że właśnie marketing w firmie to jest serce każdego biznesu. Bez działań związanych z doskonaleniem sprzedaży, pozyskiwania coraz to nowych klientów oraz pielęgnowania kontaktów z już pozyskanymi klientami najlepszy nawet produkt skazany jest na porażkę.

Cały czas obserwuję rozwój oprzyrządowania, właśnie dla marketingu internetowego. Przyznam, że im dalej zagłębiam się w tę tematykę, tym bardziej przekonuję się do możliwości i wynikających z nich korzyści. Dobry marketing to skuteczna sprzedaż, a sprzedaż to wyniki ekonomiczne, które odczuwane są w każdym miejscu firmy. To sprzedaż warunkuje rozwój i to w każdej postaci. Poczynając od potencjału technicznego na pracownikach i właścicielach firmy kończąc.

marketing internetowy dla Ciebie i Twojej firmy tel +48662862707 , Skype: polonia-mlb2

Marek Wapa
Marek Wapa Grupa marketingowa CB7

Jestem "młodym przedsiębiorcą" rozwijającym powoli swoje skrzydła na "arenie polskiego (e)biznesu", żądnym sukcesów 😉 , pragnącym realizować swoje plany i marzenia...

Bardzo lubię podróżować. Pasjonują mnie też wycieczki w góry oraz jazda rowerem. Lubię grać na gitarze i chodzić na pielgrzymki. Cenię sobie szczerość i wierność.

Jestem twórcą kilkunastu serwisów internetowych, pozycjonerem i webmasterem, a także fanem perfekcjonizmu i zwolennikiem poprawnej polszczyzny.

Moje motto brzmi: "Sięgaj coraz wyżej, realizuj swoje marzenia, a przy tym bądź sobą..."

Wpisz poniżej swoje imię oraz e-mail, a prześlę Ci informacje jak możemy razem zarabiać:

Imię:
E-mail:
Akceptuję Politykę prywatności

"Problemem nie jest zarabianie pieniędzy samo w sobie [...].

Problemem jest zarabiać je, robiąc coś, czemu warto poświęcić całe życie."

Carlos Ruiz Zafón

MarekWapa.pl, tel. +48 505 936 505, Skype: marekwapa

Agnieszka Windak
Agnieszka Windak Grupa marketingowa CB7

Jak to w życiu bywa zarówno do marketingu jak i do Grupy Marketingowej CB7 trafiłam całkowicie przypadkowo. Choć zgodnie z inną teorią wiem, że w życiu nie ma czegoś takiego jak przypadek. Wszystko co nam się przydarza (i to dobre i to -naszym zdaniem- niekoniecznie dobre) jest po "coś".

Uwielbiam czytać i analizować min cytaty, aforyzmy, przysłowia czy powiedzenia. Mają w sobie mądrość innych ludzi, czasem całych pokoleń czy narodów. Motto, które któregoś pięknego dnia zaraz po przeczytaniu szczególnie mnie urzekło brzmi "Nie bądź łyżeczką, którą mieszana jest herbata. Bądź ręką, która trzyma tę łyżeczkę." Ujęło mnie wtedy i działa na mnie do dziś. Jest w nim siła, potęga, moc do działania. Autor (niestety nieznany) mówi nam wszystkim, że mamy władzę i możemy z niej skorzystać. Proście mówiąc albo to my będziemy 'mieszać' albo nami będą 'mieszać'. Ja wybrałam 🙂 A Ty?

Skontaktuj się ze mną a miło mi będzie z Tobą współpracować. www.agnieszkawindak.pl tel 604-52-93-93 , Skype: agnieszka_win

Podoba Ci się ten tekst? Powiedz o tym innym na Facebooku i na Google+:

Autor wpisu:

Ekspert budowania MLM online (marketingu sieciowego przez internet). Założyciel grupy marketingowej CB7 i Akademii CB7 uczącej praktycznego marketingu internetowego. Specjalista marketingu internetowego i programów partnerskich. Webmaster i pozycjoner, który na skrypcie WordPress buduje blogi eksperckie i strony firmowe i umie je wypozycjonować w Google. Praktyk NLP, The Secret, Prawa Przyciągania i rozwoju osobistego.

Zapraszam do współpracy - zadzwoń na skype lub telefon: +48 604 752 771

Praktyczny Marketing Internetowy