Brandowanie

Brandowanie pozwala Tobie zarabiać rozdając za DARMO moje publikacje.
PDFBrand.exe to część specjalnej aplikacji, którą kupiłem aby wspierać partnerów mojej Grupy Marketingowej CB7 w ich działaniach promocyjnych w internecie. Dzięki brandowaniu można przekierować klienta na stronę CB7 tak, aby zarejestrował się do HTP GVO z Twojej rekomendacji.

PDFBrand.exe pozwala każdemu partnerowi GM CB7 wstawić do plików PDF z moimi opracowaniami swój login oraz swoje imię, nazwisko, a czasem także nazwę i adres swojego bloga.
Twoje dane pojawią się co najmniej na pierwszej i ostatniej stronie pdf-a.
Dzięki tej fenomenalnej technice możesz rozdawać za darmo (nie możesz pobierać opłat) specjalnie przygotowane kursy, raporty i ebooki mojego autorstwa promujące Grupę Marketingową CB7.
Dzięki tej technice daję Ci bardzo dobre materiały, które możesz rozdawać za darmo na swoich stronach lub komukolwiek zechcesz. Możesz także warunkować otrzymanie danego ebooka wpisaniem się na Twoją listę adresową.

Aby dokonać brandowania należy skorzystać z programu PDFBrand.exe.

Program PDFBrand
Instrukcja brandowania

Pobraną paczkę z programem PDFBrand rozpakuj.

UWAGA! Można w ten sposób modyfikować tylko PDF-y specjalnie przygotowane, mające w nazwie _Signed.pdf. Tak są przygotowane pdf-y, które możesz pobrać na dole tej strony.

 • Uruchom program PDFBrand.exe
 • Na pasku narzędzi kliknij w przycisk Open (pierwszy przycisk od lewej) albo skorzystaj z menu [File>Open] lub przeciągnij myszą plik pdf w okienko programu.
 • Wybierz przygotowany do brandowania plik _Signed.pdf, który został pobrany z tej strony.
 • Pojawi się komunikat: "Processing... Please wait" -- należy cierpliwie poczekać, aż ten komunikat zniknie
 • W polu Twoje imię i nazwisko wpisz swoje imię i nazwisko (z polskimi znakami).
 • W polu login_CB7 wpisz login do panelu Grupy Marketingowej CB7. Login wpisz uważnie z małymi i dużymi literami (jest identyczny jak login do Host Then Profits GVO).
 • W ten sam sposób wypełnij pozostałe pola ( o ile wystepują).
 • Kliknij w przycisk „BRAND”, który znajduje się na pasku narzędzi.
 • Kliknij w przycisk „Save” na pasku narzędzi
 • Pojawi się okienko gdzie zbrandowanemu plikowi możesz nadać nazwę wybraną przez siebie i wybrać miejsce zapisu zbrandowanego pliku pdf na dysku Twojego komputera. W nazwie pliku pdf nie używaj spacji i polskich liter.
 • Dwukrotnie kliknij nazwę nowego pliku, aby sprawdzić czy został zbrandowany
 • Uruchomi się program Adobe Reader. Sprawdź, czy na końcu pierwszej strony jest Twoje imię i nazwisko, a poniżej link do panelu Grupy Marketingowej CB7
 • Jeśli dane są prawidłowe, możesz zmodyfikowany plik PDF wrzucić na swojego bloga.

Tak przygotowany pdf postaraj się wypromować wśród jak największej liczby osób. Zdecyduj czy chcesz go rozdawać zupełnie za darmo czy za zapis na Twoją listę adresową (mailingową).

Pdf-y przygotowane do brandowania:

Member Login

 

Podoba Ci się ten tekst? Powiedz o tym innym na Facebooku i na Google+:

Autor wpisu:

Ekspert budowania MLM online (marketingu sieciowego przez internet). Założyciel grupy marketingowej CB7 i Akademii CB7 uczącej praktycznego marketingu internetowego. Specjalista marketingu internetowego i programów partnerskich. Webmaster i pozycjoner, który na skrypcie WordPress buduje blogi eksperckie i strony firmowe i umie je wypozycjonować w Google. Praktyk NLP, The Secret, Prawa Przyciągania i rozwoju osobistego.

Zapraszam do współpracy - zadzwoń na skype lub telefon: +48 604 752 771

Praktyczny Marketing Internetowy