Jak utworzyć aplikację na FB.

Webinar:  Jak utworzyć aplikację na FB, połączenie WordPress i FB, strona z podziękowaniem za  polubienie fanpejdża

Webinar składał się z trzech części, wzajemnie ze sobą powiązanych.  W pierwszej omawiam wtyczkę do WordPressa, dzięki której mozemy w prosty sposób utworzyć dwie strony na FB. Jedną z zaproszeniem do kliknięcia "Lubię to" i drugą z prezentem za polubienie naszego fanpejdża i formulazrem zapisu na newsletter.

W drugiej części pokazuję jak utworzyć aplikcje na facebooku, jka ją zweryfikowąć kodem z sms i jakie wartości wpisać w formularzu aplikacju FB.

W trzeciej części zobaczysz jak to razem zebrać by otrzymać stronę do lajkowania i stronę po zalajkowaniu na naszym fanpejdżu. To wszystko bez znajomości html i programowania. Wystarczy byś bardzo dokładnie wykonywał poszczególne kroki, nic w nich nie zmieniając.

Nagranie "Jak utworzyć aplikację na FB" nie jest dostępne publicznie. Możesz je dawać na swojej liście w zamian za potwierdzenie subskrypcji.

Zobacz nagranie z webinaru" Jak utworzyć aplikację na FB i strony do zalajkowania", film trwa 44 minuty. Miłego oglądania

Member Login

Podoba Ci się ten tekst? Powiedz o tym innym na Facebooku i na Google+:

Autor wpisu:

Ekspert budowania MLM online (marketingu sieciowego przez internet). Założyciel grupy marketingowej CB7 i Akademii CB7 uczącej praktycznego marketingu internetowego. Specjalista marketingu internetowego i programów partnerskich. Webmaster i pozycjoner, który na skrypcie WordPress buduje blogi eksperckie i strony firmowe i umie je wypozycjonować w Google. Praktyk NLP, The Secret, Prawa Przyciągania i rozwoju osobistego.

Zapraszam do współpracy - zadzwoń na skype lub telefon: +48 604 752 771

Praktyczny Marketing Internetowy