Wydarzenia na FB

Webinar: Jak utworzyć wydarzenia na fb tak, by były skuteczne

Nagranie z tego webinaru o tworzeniu wydarzenia na fb jest podzielone na 3 części. Oto częśc pierwsza, gdzie dowiesz się o prostym triku zwiększajacym skuteczność każdego wydarzenia na FB, o którym niewiele osób wie:

 

Aby obejrzeć kolejne części nagrania webinaru "Jak utworzyć wydarzenia na FB tak, by były skuteczne" polub fanpejdża Host Then Profit GVO Polska a otrzymasz dostęp do następnych filmow.

W trakcie webinaru podaje kody, które pozwalają w prosty i szybki sposób zaprosić na wydarzenie wszystkich Twoich znajomych na FB. Nawet jeśli masz tych znajomych bardzo dużo. Jest to ogromna oszczędność czasu.

Te materiały są dostępne wyłącznie dla osób zarejestrowanych w Host Then Profit.  Skontaktuj się z jednym z adminów aby móc się zarejestrować i korzystać ze zgromadzonej tutaj wiedzy.

Przykładowa treść zaproszenia na wydarzenie

Tytuł: Webinar: Jak budować MLM online
Treść:

Witaj, Zapraszam na DARMOWY webinar Akademii CB7: „Jak budować MLM online narzędziami GVO - projekt Host Then Profit”

Szykuj się już teraz na godzinną dawkę informacji! Nie tylko możesz posłuchać ale również pisać, czyli brać czynny udział w webinarze. Otrzymasz także informacje o kolejnych webinarach na temat aspektów technicznych zarabiania w internecie oraz generowania dochodu pasywnego.

Otrzymasz ode mnie wskazówki jak za pomocą narzędzi GVO budować Twój ebiznes. W jaki sposób możesz zdobywać kontakty i jak generować ruch na stronie internetowej i jak zostać postrzeganym jako ekspert. Dostaniesz komplet informacji oraz możliwości.

Co musisz zrobić:

Polubić naszego fanpejdża na facebooku http://www.facebook.com/pages/CB7-poleca-Host-Then-Profits-GVO/148237758602311

Na fanpejdżu będą publikowane wszelkie informacje o zaplanowanych terminach webinarów

Pokój wideo będzie otwarty od godziny 20:00, czyli na godzine przed webinarem. Zaloguj się wcześniej w pokoju konferencyjnym celem sprawdzenia czy na Twoim komputerze jest możliwość bezproblemowego uczestniczenia w spotkaniu (czasem np. brakuje wtyczki flash)

Uczestniczyć w webinarach oraz skontaktować się z prowadzącymi na skypie: marekrusak celem dalszego poszerzenia wiedzy

Link na webinar: http://akademia.cb7.pl/marekr

Pozdrawiam serdecznie

Marek Rusak

 

UWAGA: Zmień moje dane i linki na Twoje

Oto kod do wklejenia w pasku przeglądarki Safari (pobierz tutaj, UWAGA nie loguj sie na webinar z Safari, tylko z Firefoksa):

Member Login

Podoba Ci się ten tekst? Powiedz o tym innym na Facebooku i na Google+:

Autor wpisu:

Ekspert budowania MLM online (marketingu sieciowego przez internet). Założyciel grupy marketingowej CB7 i Akademii CB7 uczącej praktycznego marketingu internetowego. Specjalista marketingu internetowego i programów partnerskich. Webmaster i pozycjoner, który na skrypcie WordPress buduje blogi eksperckie i strony firmowe i umie je wypozycjonować w Google. Praktyk NLP, The Secret, Prawa Przyciągania i rozwoju osobistego.

Zapraszam do współpracy - zadzwoń na skype lub telefon: +48 604 752 771

Praktyczny Marketing Internetowy