Szablon Premium Lumin

Szablon Premium Lumin

Od dziś dla Partnerów Grupy Marketingowej CB7 dostępny jest kolejny szablon premium od Elegant Themes (ET) o nazwie Lumin. Szablon ma ePanel w języku polskim. Jest dostępny w 3 wersjach kolorystycznych. Każdy partner Grupy Marketingowej CB7 otrzymuje motyw Lumin gratis na okres współpracy. Motyw Lumin jest także  wbudowany w Kloner bloga.

Pobierz teraz instrukcję i na swoim blogu zainstaluj motyw Lumin w najnowszej wersji.

Instrukcja instalacji Lumin

 

Instrukcja jest także dostępna w wersji przygotowanej pod branding, gdzie możesz wpisać Twoje imię i nazwisko oraz adres strony polecającej do CB7 zamiast moich danych. Tak obrandowany pdf możesz rozdawać w internecie, a osoby zainteresowane współpracą zarejestrują się w Twojej grupie.

Przeczytaj o brandowaniu

Podoba Ci się ten tekst? Powiedz o tym innym na Facebooku i na Google+:

Autor wpisu:

Ekspert budowania MLM online (marketingu sieciowego przez internet). Założyciel grupy marketingowej CB7 i Akademii CB7 uczącej praktycznego marketingu internetowego. Specjalista marketingu internetowego i programów partnerskich. Webmaster i pozycjoner, który na skrypcie WordPress buduje blogi eksperckie i strony firmowe i umie je wypozycjonować w Google. Praktyk NLP, The Secret, Prawa Przyciągania i rozwoju osobistego.

Zapraszam do współpracy - zadzwoń na skype lub telefon: +48 604 752 771

Praktyczny Marketing Internetowy

Odpowiedz na komentarz